• Ďakujeme za účasť!

  MASTER CHANGE: Ako úspešne riadiť zmenu

  9. mája 2018

  14:00 až 19:00 | Technopol, Bratislava

5 hodín nabitých praktickými radami ako úspešne zvládnuť zmeny v organizácii

V súčasnom turbulentnom prostredí vznikajú zmeny, ktoré sú častokrát mimo kontrolu. Každá organizácia však môže získať konkurenčnú výhodu, ak sa naučí efektívne riadenie zmien.

Úlohou manažéra už nie je len klasické vedenie či riadenie ľudí. Manažér musí vedieť zvládať zmeny a inšpirovať k nim aj svoj tím.

Naozaj veríte, že stačí nastaviť procesy, namotivovať ľudí, naučiť ich zručnosti.. a bude všetko fungovať? Lenže v praxi proste sebelepšie riadenie zmien a projektov zlyhá – dokým ľudia predtým neprijmú dané zmeny vnútri seba.

Milióny rokov budované podprahové signály ovplyvňujú nás všetkých viac, než nástroje, techniky a postupy modernej doby.

Spojíme poznatky neurovied a biológie človeka s praktickými príkladmi.

Čo sa na seminári dozviete?

 • Prečo sa bojíme zmeny
 • Ako vyvolať potrebnosť zmeny u členov tímu
 • Ako zostaviť vedúci tím
 • Ako sformulovať správnu víziu
 • Ako šíriť víziu zmeny a získavať jej stúpencov
 • …a oveľa viac!

1

Prečo sa zúčastniť ?

okDozviete sa o rôznych technikách a metódach na elimináciu odporu k zmene a uľahčenie zavádzania zmeny vo vašom prostredí.

 

okSpoznáte jednotlivé fázy, ktorými prechádza celý proces zmien, ako aj spoznať najčastejšie príčiny, ktoré bránia zamestnancom prijať zmeny.

 

okUkážeme si, ako je dôležité prijať vlastnú zodpovednosť pri zavádzaní zmien.

 

okZískate konkrétne inšpiratívne tipy, príklady, ukážky, ako efektívnejšie realizovať zmeny.

Background Image

PhDr. Marian Jelínek, PhD. je tréner a kouč vrcholových športovcov a manažérov. 12 rokov pôsobil ako hokejový a mentálny kouč Jaromíra Jágra. Má doktorát z kinantropológie a psychológie. V roku 2005 jeho tím zvíťazil na MS, dvakrát doviedol hokejovú Spartu k extraligovému titulu. V súčasnosti trénuje ČEZ Motor České Budějovice.

Napísal 9 kníh, naposledy mu vyšla kniha Motivácia v dobe blahobytu. Je to expert na motiváciu, peak performance, autor deviatich kníh o vrcholových výkonoch a motivácii. Celoživotným štúdiom a praxou odhaľuje tajomstvo motivácieako prostriedku na zvyšovanie výkonu. Ako?

Zmenou vonkajšej motivácie na vnútornú. Je možné sa ju naučiť, pokiaľ ju niekto v sebe nemá? Ako ju vyvolať v správny moment? Ako vyzerá správne motivovaný človek? Na tieto otázky vám Marian dá odpovede.

Príbeh Jaromíra Jágra & Mariana Jelínka

Referencie

 • Jan Mühlfeit, globální stratég, kouč a mentor (bývalý Prezident Microsoft Corporation Europe)

  "Ve své kariéře jsem měl a mám tu čest pracovat s nejlepšími lidmi ve svých oborech a Marian Jelínek k nim rozhodně patří."

 • Tania Le Moigne, Country Director Google Czech Republic & Slovakia

  "Seminář "Motivace v době blahobytu" v podání Mariana Jelínka měl u nás na Googlu fantastický ohlas. Češi jsou zdatní sportovci a paralela mezi sportem a byznysem je veliká. Sport nám Čechům však zatím jde líp. Alespoň ten světový. Je skvělé, že tu mezi námi je člověk, který dokáže velmi autenticky předat vlastní cennou zkušenost ze světa špičkového sportu do světa byznysu. Velmi inspirující. Budeme ve spolupráci s Marianem Jelínkem pokračovat."

 • Miko Viktor, tréner U11 a koordinátor prípraviek FC Spartak Trnava

  "Vždy sa teším na pána Jelínka, pretože má skvelé prednášky, je skvelý rečník a hlavne to vie podať. Seminár bol výborne zorganizovaný a téma veľmi zaujímavá a hlavne do praxe dôležitá. Ako futbalový tréner sa veľmi zaujímam o túto problematiku. Na podobné témy chodím na konferencie / semináre do Česka. Som veľmi rád, že sa Vám už 2 x podarilo zorganizovať takéto niečo u nás na Slovensku. Vynaložené úsilie Vás a vašich kolegov bolo odmenené včera kvalitou semináru. Opäť som si o niečo rozšíril obzor a potvrdil si nastúpenú cestu ktorou sa snažím ísť. Ukázali sa mi niektoré detaily, na ktorých teraz budem ešte tvrdšie pracovať. Verím, že sa Vám v blízkej budúcnosti podarí opäť zorganizovať výborný seminár. Veľmi rád sa opäť zúčastním."

 • Kristína Kováčiková z Exact Recruitment:

  “Pán Jelínek mi logickými argumentami vystaval úplne nový svet, kde motivácia nabrala iný rozmer. Skvelé príklady zo skúsenosti a praktické rady, ktoré som mohla ihneď po školení aplikovať. Odporúčam všetkým, ktorí chcú zistiť čo s levicou, ktorá je nažratá a nechce loviť  🙂

 • Alexandra Lipianska, oblastný manažér, Winners Reality

  "Seminár Mariána Jelínka som absolvovala za posledný pol rok 2 krát a každý raz to bol zážitok. Absolvovala som veľa rôznych vzdelávacích programov, no z týchto som si odniesla asi najviac. Strašne veľa myšlienok si pamätám, všetko povedané mi dávalo zmysel, a k nejednej myšlienke, ktorá na seminároch zaznela, sa takmer denne vraciam. Pán Jelínek je veľmi sympatický, rozhľadený, vzdelaný, skúsený, sála z neho "človečina". Rozpráva pútavo, používa veľa príkladov zo života, športu, pomáha to pochopiť povedané a všetko má hlavu a pätu. Pre mňa bolo toto stretnutie nesmierne obohacujúce, doslova zážitok. Určite sa chystám aj na ďalšie a už sa veľmi teším..."

 • Milan Gajdoš, senior manager, KPMG

  “Marian dal skvelý a svieži pohľad na tému motivácie a čo udržiava našu pozornosť. Niekoľkokrát počas dňa som si uvedomil, že intenzívne rozmýšlam nad tým, čo povedal. Emočný ekvalizér… nafukovanie zóny komfortu kvôli vlastnej pohodlnosti… a byť cieľavedomý, ale zároveň mať vášeň v tom, čo robím… boli výborné koncepty, ktoré som si najviac zapamätal. Vďaka pán Jelínek a MVAkadémia!”

loga-referencie

Marian Jelínek na TEDx Prague

Dôležité informácie

Kedy a kde sa bude tento event konať? A aká je cena?

Event “Event “MASTER CHANGE – ako úspešne riadiť zmenu” sa bude konať v stredu 9.5. 2018 v Technopole v Bratislave. Cena za jednu osobu je 129 EUR (bez DPH).

Ako je to s parkovaním?

Parkovanie v priestoroch Technopolu je zabezpečené a pre účastníkov seminára bezplatné.

Ako prebieha objednávka a zaplatenie objednávky?

V registračnom formulári vás v dvoch krokoch prevedieme procesom objednania lístkov. Objednávka sa automaticky pošle na náš email a forma úhrady prebehne na základe vystavenia štandardnej faktúry úhradou na náš účet.

Ako prebieha zrušenie objednávky? Je to možné?

Zrušenie nezaplatenej objednávky prebieha bez storna, je však potrebné, aby ste nás kontaktovali, aby sme miesta neblokovali pre prípadných záujemcov. Zaplatené lístky sú nevratné. Je však možné ich bezplatne previesť na inú osobu alebo firmu.

Marian Jelínek v médiách

7-aktualne

5-ihned

2-profit

4-nova

6-forbes

3-tedx

8-cesky-rozhlas

1-idnes

9-lidovky

10-osobnosti

  EgoCard
  Ak ste držiteľom EgoCard, prejdite na registráciu sem.

  Odhaľte tajomstvo transformácie strachu!

  MASTER CHANGE: Ako úspešne riadiť zmenu
  s bývalým koučom J. Jágra

  9. mája 2018 | 14:00 až 19:00 | Technopol, Bratislava
  Kapacita: 300 ľudí

  129 EUR bez DPH od 1.1.2018 / osoba

  Ďakujeme za účasť!