• Ďakujeme za účasť!

  TALENT A VÝKON
  Je talent podmienkou excelentného výkonu?

  12.9.2019

  15:00 až 20:00 | Hotel TATRA, Bratislava

  Prezrite si fotografie z podujatia

5 hodín rád, tipov a inšpirácií pre biznis i bežný život o excelentných výkonoch a talente

Téma výkonu je úzko previazaná s objavovaním a kultiváciou talentu, ktoré sú spojené so svetom športu, ale i biznisu a výchovy.

Chcete sa dozvedieť, ktoré konkrétne faktory prispievajú k „rozkvetu“ talentu a ktoré ho naopak brzdia, či dokonca ničia? Marian Jelínek počas seminára ponúkne množstvo príkladov a inšpiratívnych príbehov úspešných ľudí z rôznych odvetví ľudskej činnosti, na ktorých to bude demonštrovať.

Na seminári spolu budeme riešiť otázky:

 • Čo je vlastne talent?
 • Aké sú jeho determinanty?
 • Ako zmeniť latentný potenciál na akciu v podobe výkonu?
 • Ako súvisí talent s úspechom?
 • Aký je rozdiel v práci s talentom u detí a dospelých?
 • …a oveľa viac!

1

Prečo sa zúčastniť ?

okUž 5.ročník úspešných seminárov s Marianom Jelínkom

okDozviete sa tipy a praktické rady uplatniteľné v biznise, športe i vo výchove.

okZistíte, ako súvisí talent s úspechom a čo brzdí jeho rozvoj.

okPrezradíme vám „ROVNICU TALENTU“

okSami sa prakticky otestujete v TESTE HÚŽEVNATOSTI a zistíte svoj potenciál úspechu

okPre spoločnosti, ktoré majú záujem o väčší počet vstupeniek sme pripravili možnosti partnerstiev

PARTNERSKÉ BALÍKY

Silver partner – 3 lístky, 10% zľava na ďalšie lístky, možnosť roll-up panelu vo vstupnej hale (600 EUR)*
* cena je vrátane DPH
Pre zakúpenie niektorého z týchto balíkov nás kontaktujte na hello@mvacademy.sk

Gold partner – 5 lístkov, 10% zľava na ďalšie lístky, možnosť roll-up panelu vo vstupnej hale a logo na webstránke, propagačných materiáloch (1300 EUR)*
* cena je vrátane DPH
Pre zakúpenie niektorého z týchto balíkov nás kontaktujte na hello@mvacademy.sk

Platinum partner – 10 lístkov, 10% zľava na ďalšie lístky, možnosť roll-up panelu vo vstupnej a hlavnej hale, logo na webstránke, propagačných materiáloch a mediách, prezentácia (2500 EUR)*
* cena je vrátane DPH
Pre zakúpenie niektorého z týchto balíkov nás kontaktujte na hello@mvacademy.sk

ZVIDITEĽNITE SVOJ PROJEKT !

Vieme, že dnes nie je ľahké rozbehnúť a zhmotniť svoj nápad bez podpory a kapitálu. Dôležité je však veriť a ísť za tým. Preto sme sa rozhodli podporiť start-upy, talentovo intelektuálne centrá a športové centrá. Máme pre Vás výzvu.

Zašlite nám svoj projekt a vyberieme 2 najzaujímavejšie, ktoré budú mať možnosť odprezentovať sa krátkym vstupom v rámci tohto seminára.

Svoje projekty zasielajte do 9.9. 2019 na hello@mvacademy.sk Pre viac info nás kontaktujte mailom alebo telefonicky.

Organizátor:

Partneri:

PROCESS COMMUNCATION MODEL
Background Image

PhDr. Marian Jelínek, PhD.

je tréner a kouč vrcholových športovcov a manažérov. 12 rokov pôsobil ako hokejový a mentálny kouč Jaromíra Jágra.

Má doktorát z kinantropológie a psychológie. V roku 2005 jeho tím zvíťazil na MS, dvakrát doviedol hokejovú Spartu k extraligovému titulu.

Je to expert na motiváciu, peak performanceautor deviatich kníh o vrcholových výkonoch a motivácii.

Celoživotným štúdiom a praxou odhaľuje tajomstvo motivácie ako prostriedku na zvyšovanie výkonu. Ako?

Zmenou vonkajšej motivácie na vnútornú. Je možné sa ju naučiť, pokiaľ ju niekto v sebe nemá? Ako ju vyvolať v správny moment? Ako vyzerá správne motivovaný človek? Na tieto otázky vám Marian dá odpovede.

Príbeh Jaromíra Jágra & Mariana Jelínka

Referencie

 • Jan Mühlfeit, globální stratég, kouč a mentor (bývalý Prezident Microsoft Corporation Europe)

  "Ve své kariéře jsem měl a mám tu čest pracovat s nejlepšími lidmi ve svých oborech a Marian Jelínek k nim rozhodně patří."

 • Tania Le Moigne, Country Director Google Czech Republic & Slovakia

  "Seminář "Motivace v době blahobytu" v podání Mariana Jelínka měl u nás na Googlu fantastický ohlas. Češi jsou zdatní sportovci a paralela mezi sportem a byznysem je veliká. Sport nám Čechům však zatím jde líp. Alespoň ten světový. Je skvělé, že tu mezi námi je člověk, který dokáže velmi autenticky předat vlastní cennou zkušenost ze světa špičkového sportu do světa byznysu. Velmi inspirující. Budeme ve spolupráci s Marianem Jelínkem pokračovat."

 • Miko Viktor, tréner U11 a koordinátor prípraviek FC Spartak Trnava

  "Vždy sa teším na pána Jelínka, pretože má skvelé prednášky, je skvelý rečník a hlavne to vie podať. Seminár bol výborne zorganizovaný a téma veľmi zaujímavá a hlavne do praxe dôležitá. Ako futbalový tréner sa veľmi zaujímam o túto problematiku. Na podobné témy chodím na konferencie / semináre do Česka. Som veľmi rád, že sa Vám už 2 x podarilo zorganizovať takéto niečo u nás na Slovensku. Vynaložené úsilie Vás a vašich kolegov bolo odmenené včera kvalitou semináru. Opäť som si o niečo rozšíril obzor a potvrdil si nastúpenú cestu ktorou sa snažím ísť. Ukázali sa mi niektoré detaily, na ktorých teraz budem ešte tvrdšie pracovať. Verím, že sa Vám v blízkej budúcnosti podarí opäť zorganizovať výborný seminár. Veľmi rád sa opäť zúčastním."

 • Kristína Kováčiková z Exact Recruitment:

  “Pán Jelínek mi logickými argumentami vystaval úplne nový svet, kde motivácia nabrala iný rozmer. Skvelé príklady zo skúsenosti a praktické rady, ktoré som mohla ihneď po školení aplikovať. Odporúčam všetkým, ktorí chcú zistiť čo s levicou, ktorá je nažratá a nechce loviť  🙂

 • Alexandra Lipianska, oblastný manažér, Winners Reality

  "Seminár Mariána Jelínka som absolvovala za posledný pol rok 2 krát a každý raz to bol zážitok. Absolvovala som veľa rôznych vzdelávacích programov, no z týchto som si odniesla asi najviac. Strašne veľa myšlienok si pamätám, všetko povedané mi dávalo zmysel, a k nejednej myšlienke, ktorá na seminároch zaznela, sa takmer denne vraciam. Pán Jelínek je veľmi sympatický, rozhľadený, vzdelaný, skúsený, sála z neho "človečina". Rozpráva pútavo, používa veľa príkladov zo života, športu, pomáha to pochopiť povedané a všetko má hlavu a pätu. Pre mňa bolo toto stretnutie nesmierne obohacujúce, doslova zážitok. Určite sa chystám aj na ďalšie a už sa veľmi teším..."

 • Milan Gajdoš, senior manager, KPMG

  “Marian dal skvelý a svieži pohľad na tému motivácie a čo udržiava našu pozornosť. Niekoľkokrát počas dňa som si uvedomil, že intenzívne rozmýšlam nad tým, čo povedal. Emočný ekvalizér… nafukovanie zóny komfortu kvôli vlastnej pohodlnosti… a byť cieľavedomý, ale zároveň mať vášeň v tom, čo robím… boli výborné koncepty, ktoré som si najviac zapamätal. Vďaka pán Jelínek a MVAkadémia!”

loga-referencie

Pozrite si, ako to vyzeralo na predošlých seminároch s Marianom Jelínkom:

Dôležité informácie

Kedy a kde sa bude tento event konať? A aká je cena?

Event „TALENT a VÝKON“ – „Je talent podmienkou excelentného výkonu?” sa bude konať vo štvrtok 12.9.2019 v Hoteli TATRA v Bratislave. Cena za jednu osobu je 129 EUR (bez DPH).

Ako je to s parkovaním?

Parkovať je možné v priestoroch Hotela TATRA a v okolí.

Ako prebieha objednávka a zaplatenie objednávky?

V registračnom formulári vás v dvoch krokoch prevedieme procesom objednania lístkov. Objednávka sa automaticky pošle na náš email a forma úhrady prebehne na základe vystavenia štandardnej faktúry úhradou na náš účet.

Ako prebieha zrušenie objednávky? Je to možné?

Zrušenie nezaplatenej objednávky prebieha bez storna, je však potrebné, aby ste nás kontaktovali, aby sme miesta neblokovali pre prípadných záujemcov. Zaplatené lístky sú nevratné. Je však možné ich bezplatne previesť na inú osobu alebo firmu.

Marian Jelínek v médiách

7-aktualne

5-ihned

2-profit

4-nova

6-forbes

3-tedx

8-cesky-rozhlas

1-idnes

9-lidovky

10-osobnosti

  Talent a výkon

  Je talent podmienkou excelentného výkonu?

  12. september 2019 | 15:00 až 20:00 | Hotel TATRA, Bratislava
  Kapacita: 250 ľudí

  129 EUR bez DPH / osoba

  Tešíme sa na Vás !