• Ďakujeme za účasť!

  Tajomstvo úspešného tímu: Ako doviesť All Stars tím k víťazstvu

  27. apríla 2016 | 14:00 až 18:00 | Technopol Bratislava

4 hodiny nabité praktickými radami na dosiahnutie vrcholových výkonov

13:30 Registrácia

Vymedzenie 5 aspektov tímového flow
– Synergia
– Kohézia
– Asymptotický efekt
– Hodnotová homofília
– Mutualizmus

Čo narušuje vstup do tímového flow?
– Zle pochopený blahobyt
· Existenciálne vakuum
· Paralýza analýzou
· Psychická entropia

Aké je riešenie?

– Výstup z komfortnej zóny
– Motiváciu zmeniť na sebarealizáciu
– Budovanie vzťahov
– Posilovanie emočnej väzby
– Ako ich vytvoriť?

Hodnotová homofília ako základná smerovka úspešného tímu

Organizátori a partneri:

partneri

Background Image
 • Jan Mühlfeit, globální stratég, kouč a mentor (bývalý Prezident Microsoft Corporation Europe)

  "Ve své kariéře jsem měl a mám tu čest pracovat s nejlepšími lidmi ve svých oborech a Marian Jelínek k nim rozhodně patří."

 • Tania Le Moigne, Country Director Google Czech Republic & Slovakia

  "Seminář "Motivace v době blahobytu" v podání Mariana Jelínka měl u nás na Googlu fantastický ohlas. Češi jsou zdatní sportovci a paralela mezi sportem a byznysem je veliká. Sport nám Čechům však zatím jde líp. Alespoň ten světový. Je skvělé, že tu mezi námi je člověk, který dokáže velmi autenticky předat vlastní cennou zkušenost ze světa špičkového sportu do světa byznysu. Velmi inspirující. Budeme ve spolupráci s Marianem Jelínkem pokračovat."

 • Miko Viktor, tréner U11 a koordinátor prípraviek FC Spartak Trnava

  "Vždy sa teším na pána Jelínka, pretože má skvelé prednášky, je skvelý rečník a hlavne to vie podať. Seminár bol výborne zorganizovaný a téma veľmi zaujímavá a hlavne do praxe dôležitá. Ako futbalový tréner sa veľmi zaujímam o túto problematiku. Na podobné témy chodím na konferencie / semináre do Česka. Som veľmi rád, že sa Vám už 2 x podarilo zorganizovať takéto niečo u nás na Slovensku. Vynaložené úsilie Vás a vašich kolegov bolo odmenené včera kvalitou semináru. Opäť som si o niečo rozšíril obzor a potvrdil si nastúpenú cestu ktorou sa snažím ísť. Ukázali sa mi niektoré detaily, na ktorých teraz budem ešte tvrdšie pracovať. Verím, že sa Vám v blízkej budúcnosti podarí opäť zorganizovať výborný seminár. Veľmi rád sa opäť zúčastním."

 • Kristína Kováčiková z Exact Recruitment:

  “Pán Jelínek mi logickými argumentami vystaval úplne nový svet, kde motivácia nabrala iný rozmer. Skvelé príklady zo skúsenosti a praktické rady, ktoré som mohla ihneď po školení aplikovať. Odporúčam všetkým, ktorí chcú zistiť čo s levicou, ktorá je nažratá a nechce loviť  🙂

 • Alexandra Lipianska, oblastný manažér, Winners Reality

  "Seminár Mariána Jelínka som absolvovala za posledný pol rok 2 krát a každý raz to bol zážitok. Absolvovala som veľa rôznych vzdelávacích programov, no z týchto som si odniesla asi najviac. Strašne veľa myšlienok si pamätám, všetko povedané mi dávalo zmysel, a k nejednej myšlienke, ktorá na seminároch zaznela, sa takmer denne vraciam. Pán Jelínek je veľmi sympatický, rozhľadený, vzdelaný, skúsený, sála z neho "človečina". Rozpráva pútavo, používa veľa príkladov zo života, športu, pomáha to pochopiť povedané a všetko má hlavu a pätu. Pre mňa bolo toto stretnutie nesmierne obohacujúce, doslova zážitok. Určite sa chystám aj na ďalšie a už sa veľmi teším..."

 • Milan Gajdoš, senior manager, KPMG

  “Marian dal skvelý a svieži pohľad na tému motivácie a čo udržiava našu pozornosť. Niekoľkokrát počas dňa som si uvedomil, že intenzívne rozmýšlam nad tým, čo povedal. Emočný ekvalizér… nafukovanie zóny komfortu kvôli vlastnej pohodlnosti… a byť cieľavedomý, ale zároveň mať vášeň v tom, čo robím… boli výborné koncepty, ktoré som si najviac zapamätal. Vďaka pán Jelínek a MVAkadémia!”

Referencie

loga-referencie

Marian Jelínek na TEDx Prague

Asymptotický efekt jako podprahový parametr úspěchu.
„Skvělé. Děkuji. Tolik zásadních informací v tak krátké době…. Zde je jasně vidět, proč je tento člověk tak úspěšný, a proč dovedl již několik lidí k velkým úspěchům. Zároveň chápu, že existují lidé, kteří nemohou pochopit význam jeho slov, pokud nepřevzali zodpovědnost za svůj život a ani sami nikam nesměřují. Natož pak přivádět k úspěchu jiné… Doporučuji dobře poslouchat všem vedoucím i vůdcům.“
— František Zach

Dôležité informácie

Kedy a kde sa bude tento event konať? A aká je cena?

Event “Cesta k víťazstvu: Strach ako energia” sa bude konať v stredu 17.5. 2017 v Technopole v Bratislave. Cena za jednu osobu je 99 EUR (bez DPH) pri registrácií do 31.12.2016 a 129 EUR (bez DPH) od 1.1.2017.

More Info

Ako je to s parkovaním?

Parkovanie v priestoroch Technopolu je zabezpečené a pre účastníkov seminára bezplatné.

More Info

Ako prebieha objednávka a zaplatenie objednávky?

V registračnom formulári vás v dvoch krokoch prevedieme procesom objednania lístkov. Objednávka sa automaticky pošle na náš email a forma úhrady prebehne na základe vystavenia štandardnej faktúry úhradou na náš účet. Nezabudnite označiť “darček” ak kupujete vstup ako vianočný darček a my Vám zašleme darčekovú poukážku (na požiadanie aj s Vašim logom či venovaním).

More Info

Ako prebieha zrušenie objednávky? Je to možné?

Zrušenie nezaplatenej objednávky prebieha bez storna, je však potrebné, aby ste nás kontaktovali, aby sme miesta neblokovali pre prípadných záujemcov. Zaplatené lístky sú nevratné. Je však možné ich bezplatne previesť na inú osobu alebo firmu.

More Info

Marian Jelínek v médiách

jelinek-media

  Background Image

  „Chcite milióny, ale milujte činnost, ktorá má
  k tým miliónom viesť.“
  — M. Jelínek

  Tajomstvo úspešného tímu
  Ako doviesť All Stars tím k víťazstvu

  27.4.2016 | 14:00 až 18:00
  Technopol, Bratislava
  Kapacita: 300 ľudí

  Cena: 160 EUR / osoba

  Ďakujeme za účasť!