• Cesta k víťazstvu:

  Strach ako energia

  19. september 2017

  16:00 – 21:00 | DoubleTree by Hilton, Hlavná 1, Košice

5 hodín nabitých praktickými radami na dosiahnutie Vašich cieľov

Premeňte svoju paralyzujúcu emóciu strachu na pozitívny zdroj energie – v biznise, športe, pri verejných vystúpeniach či v súkromnom živote.

Možno to znie neuveriteľne, ale strach je priateľ víťazov. Vrcholoví športovci a manažéri vedia, ako využiť strach vo svoj prospech. Tento workshop vám ukáže, ako podobné techniky môžete využívať aj vy.

Dozviete sa:

– rozdelenie jednotlivých typov strachu
– neurofyziologický pohľad na emóciu strachu
– ako si „osedlať“ strach vo svoj prospech
– konkrétne praktické techniky práce so strachom

(Ne)vedomý strach má nad nami moc. Brzdí nás v konaní krokov potrebných pre úspech či v kreativite. Prokrastinácia či negatívne myslenie sú následkami strachu.

Strach nikdy úplne nezmizne, ale môžete ho transformovať na energiu, ktorá vám pomôže prekonať problémy a ísť za svojim cieľom.

15 zákonov motivácie-12

Prečo sa zúčastniť ?

okZoznámite sa s možnosťami využitia strachu ako pozitívneho hnacieho motora

 

okSpoznáte konkrétne praktické techniky práce so strachom

 

okObjavíte zákulisie psychologickej prípravy vrcholových športovcov

 

okNaučte sa skrotiť strach u seba, Vášho tímu a ľudí, na ktorých Vám záleží.

 

okUž druhý seminár v Košiciach. Nová téma, ktorú už nebudeme opakovať!

Organizátori a partneri:

Background Image

PhDr. Marian Jelínek, PhD.

je tréner a kouč vrcholových športovcov a manažérov. 12 rokov pôsobil ako hokejový a mentálny kouč Jaromíra Jágra.

Má doktorát z kinantropológie a psychológie. V roku 2005 jeho tím zvíťazil na MS, dvakrát doviedol hokejovú Spartu k extraligovému titulu.

Aktuálne píše novú knihu s pracovným názvom Motivácia v dobe blahobytu.

Je to expert na motiváciu, peak performanceautor ôsmich kníh o vrcholových výkonoch a motivácii.

Celoživotným štúdiom a praxou odhaľuje tajomstvo motivácie ako prostriedku na zvyšovanie výkonu. Ako?

Zmenou vonkajšej motivácie na vnútornú. Je možné sa ju naučiť, pokiaľ ju niekto v sebe nemá? Ako ju vyvolať v správny moment? Ako vyzerá správne motivovaný človek? Na tieto otázky vám Marian dá odpovede.

Príbeh Jaromíra Jágra & Mariana Jelínka

Referencie

 • Jan Mühlfeit, globální stratég, kouč a mentor (bývalý Prezident Microsoft Corporation Europe)

  "Ve své kariéře jsem měl a mám tu čest pracovat s nejlepšími lidmi ve svých oborech a Marian Jelínek k nim rozhodně patří."

 • Tania Le Moigne, Country Director Google Czech Republic & Slovakia

  "Seminář "Motivace v době blahobytu" v podání Mariana Jelínka měl u nás na Googlu fantastický ohlas. Češi jsou zdatní sportovci a paralela mezi sportem a byznysem je veliká. Sport nám Čechům však zatím jde líp. Alespoň ten světový. Je skvělé, že tu mezi námi je člověk, který dokáže velmi autenticky předat vlastní cennou zkušenost ze světa špičkového sportu do světa byznysu. Velmi inspirující. Budeme ve spolupráci s Marianem Jelínkem pokračovat."

 • Miko Viktor, tréner U11 a koordinátor prípraviek FC Spartak Trnava

  "Vždy sa teším na pána Jelínka, pretože má skvelé prednášky, je skvelý rečník a hlavne to vie podať. Seminár bol výborne zorganizovaný a téma veľmi zaujímavá a hlavne do praxe dôležitá. Ako futbalový tréner sa veľmi zaujímam o túto problematiku. Na podobné témy chodím na konferencie / semináre do Česka. Som veľmi rád, že sa Vám už 2 x podarilo zorganizovať takéto niečo u nás na Slovensku. Vynaložené úsilie Vás a vašich kolegov bolo odmenené včera kvalitou semináru. Opäť som si o niečo rozšíril obzor a potvrdil si nastúpenú cestu ktorou sa snažím ísť. Ukázali sa mi niektoré detaily, na ktorých teraz budem ešte tvrdšie pracovať. Verím, že sa Vám v blízkej budúcnosti podarí opäť zorganizovať výborný seminár. Veľmi rád sa opäť zúčastním."

 • Kristína Kováčiková z Exact Recruitment:

  “Pán Jelínek mi logickými argumentami vystaval úplne nový svet, kde motivácia nabrala iný rozmer. Skvelé príklady zo skúsenosti a praktické rady, ktoré som mohla ihneď po školení aplikovať. Odporúčam všetkým, ktorí chcú zistiť čo s levicou, ktorá je nažratá a nechce loviť  🙂

 • Alexandra Lipianska, oblastný manažér, Winners Reality

  "Seminár Mariána Jelínka som absolvovala za posledný pol rok 2 krát a každý raz to bol zážitok. Absolvovala som veľa rôznych vzdelávacích programov, no z týchto som si odniesla asi najviac. Strašne veľa myšlienok si pamätám, všetko povedané mi dávalo zmysel, a k nejednej myšlienke, ktorá na seminároch zaznela, sa takmer denne vraciam. Pán Jelínek je veľmi sympatický, rozhľadený, vzdelaný, skúsený, sála z neho "človečina". Rozpráva pútavo, používa veľa príkladov zo života, športu, pomáha to pochopiť povedané a všetko má hlavu a pätu. Pre mňa bolo toto stretnutie nesmierne obohacujúce, doslova zážitok. Určite sa chystám aj na ďalšie a už sa veľmi teším..."

 • Milan Gajdoš, senior manager, KPMG

  “Marian dal skvelý a svieži pohľad na tému motivácie a čo udržiava našu pozornosť. Niekoľkokrát počas dňa som si uvedomil, že intenzívne rozmýšlam nad tým, čo povedal. Emočný ekvalizér… nafukovanie zóny komfortu kvôli vlastnej pohodlnosti… a byť cieľavedomý, ale zároveň mať vášeň v tom, čo robím… boli výborné koncepty, ktoré som si najviac zapamätal. Vďaka pán Jelínek a MVAkadémia!”

loga-referencie

Marian Jelínek na TEDx Prague

Cesta k víťazstvu: Strach ako energia

Dôležité informácie

Kedy a kde sa bude tento event konať? A aká je cena?

Event “Cesta k víťazstvu: Strach ako energia” sa bude konať v utorok 19.9. 2017 DoubleTree by Hiltin v Košiciach. Cena za jednu osobu je 99 EUR (bez DPH).

Ako je to s parkovaním?

Parkovanie v priestoroch hotela je zabezpečené a pre účastníkov seminára bezplatné.

Ako prebieha objednávka a zaplatenie objednávky?

V registračnom formulári vás v dvoch krokoch prevedieme procesom objednania lístkov. Objednávka sa automaticky pošle na náš email a forma úhrady prebehne na základe vystavenia štandardnej faktúry úhradou na náš účet. Nezabudnite označiť “darček” ak kupujete vstup ako narodeninový či iný darček a my Vám zašleme darčekovú poukážku (na požiadanie aj s Vašim logom či venovaním).

Ako prebieha zrušenie objednávky? Je to možné?

Zrušenie nezaplatenej objednávky prebieha bez storna, je však potrebné, aby ste náskontaktovali, aby sme miesta neblokovali pre prípadných záujemcov. Zaplatené lístky sú nevratné. Je však možné ich bezplatne previesť na inú osobu alebo firmu.

Marian Jelínek v médiách

7-aktualne

5-ihned

2-profit

4-nova

6-forbes

3-tedx

8-cesky-rozhlas

1-idnes

9-lidovky

10-osobnosti

  Odhaľte tajomstvo transformácie strachu!

  Cesta k víťazstvu: Strach ako energia
  s bývalým koučom J. Jágra

  19. september 2017 | 16:00 – 21:00 | DoubleTree by Hilton, Hlavná 1, Košice
  Kapacita: 150 ľudí

  84,15 EUR bez DPH / osoba

  Ďakujeme za účasť!